En av våre hovedsponsorer:

 
Harstad



Klikk på bildet for større versjon

Ta gjerne kontakt med oss!

Navn

Tlf

ePost:

May-Britt L. Markussen

77013068

may.britt.larsen.markussen@snn.no

Kirsti Bremseth

77013009

kirsti.bremseth@snn.no

Randi Lindstrøm

77013044

randi.lindstrom@snn.no

Åge Eriksen

77013070

age.eriksen@snn.no

Vivi Ann Movik

77013055

vivi.ann.movik@snn.no

Turid Fenes

77013016

turid.fenes@snn.no

Linda Bornø

77013023

linda.borno@snn.no

Ingunn Sandvik

77013063

ingunn.sandvik@snn.no

Stig Borlaug

77013067

stig.borlaug@snn.no

www.snn.no


                                    













 

 

                                    

 

 

Støtt våre samarbeidspartnere fordi de støtter oss!
Vi treffes på Harstad Motorsport Senter
- Harstads aktivitetssenter for motorsportsinteresserte i ditt nærmiljø -

Sidene er optimalisert for 
Klikk her for å laste ned den nyeste versjonen. Webmaster administrerer nettstedet
for NMK Harstad. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet. © NMK Harstad. Redaktøren arbeider etter regler for god presseskikk
og er ikke ansvarlig for innhold på eksterne nettsider det
linkes til. 
Les mer om vilkår, redaktøransvar og presseetikk.